Przedstawiamy swoją ofertę jako wodzirej i DJ na wesele. Śląsk i woj. opolskie to główny rejon, gdzie świadczymy usługi DJ (Katowice, Rybnik, Opole, Kędzierzyn Koźle, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Tychy). Wesela w przeciwieństwie do imprezy w klubie to odpowiedzialna uroczystość, w której łączą się dwie rodziny i tworzą się przyszłe stosunki rodzinno – przyjacielskie, stąd też powinna być poprowadzona ze smakiem i choć w sposób nowoczesny, to z zachowaniem pewnych elementów tradycyjnych, których oczekuje większość przybyłych na salę gości. Dzięki naszemu doświadczeniu jako wodzireje, konferansjerzy i DJ-e zagwarantujemy Wam poprowadzenie uroczystości weselnej nowocześnie z ciekawą muzyką, niebanalnymi zabawami i na wysokim poziomie.

Prezenter muzyczny na weselu ma za zadanie trafić w gust muzyczny weselników i zadbać o pełny parkiet, dlatego każde, nawet najmniejsze wesele obsługujemy z wielkim zaangażowaniem. Dzięki temu oprawa muzyczna Waszego ślubu czy wesela będzie niepowtarzalna. My dostosowujemy scenariusz weselny według życzeń Pary Młodej, a przy tym wszystkim cena pozostaje rozsądna. DJ na wesele na Śląsku? Wybierzcie Firemusic DJs – a my rozpalimy Wasze Wesele! Sprawdź nasze wizytówki weselne na Wesele z klasą.pl oraz Planujemy Wesele.pl.

Wiele obsłużonych przez nas wesel na Śląsku pozwoliło nam nabrać doświadczenia jako DJ i wodzirej na wesele, które z pewnością daje możliwość zrealizowania Waszych oczekiwań tak, aby było to wymarzone przyjęcie weselne. Jako konferansjer, wodzirej i DJ na wesele do każdego powierzonego zadania podchodzimy z energią i zapałem oraz w sposób niepowtarzalny.

Śląskie i opolskie – co proponujemy?

Podczas prowadzenia wielu wesel głównie na Śląsku i w woj. opolskim poznajemy gusta muzyczne Weselników. Niezależnie czy jesteśmy w Katowicach, Rybniku czy Opolu…muzyka weselna jaką serwujemy w roli DJ-ów to niezapomniana, taneczna podróż w czasie:

 • szalone lata 50 i 60, gdzie królowały porywające numery w stylu Rock’n’Roll, a polski Big Beat zdobywał serca naszych rodziców
 • lata 70 i 80 kojarzyły się przede wszystkim z Italo Dance, Disco i innych odmian muzyki elektronicznej. To właśnie te odmiany muzyki zyskały popularność prawie na całym świecie, co zdecydowanie czyni je ponadczasowymi. W Polsce swój początek miały zespoły z zacięciem rockowym – ich utwory przetrwały do dziś i wychowały niejedno pokolenie.
 • Lata 90 to zdecydowanie dyskotekowy charakter muzyki w Europie i na świecie. To w tych latach swą popularność zdominował Eurodance – zarówno polski, jak i zagraniczny.
 • Disco Polo – odwieczny temat dyskusji muzycznych…nikt nie słucha, ale wszyscy znają 🙂 Prawda jest taka, że na większości przyjęć weselnych odpowiednio dobrane tytuły potrafią rozkręcić i zaakcentować imprezę, a najczęściej ten nurt muzyczny zaraża pozytywną energią nawet najbardziej zatwardziałych melomanów 🙂
 • XXI wiek przynosi bardzo zróżnicowane gatunki. Praktycznie co roku zmieniają się trendy muzyczne, których doświadczamy słuchając list przebojów rozgłośni radiowych, jednak zawsze kilka numerów zapisuje się w kartach muzyki popularnej, ich melodia zapada nam w pamięci, znamy ich charakterystyczne teksty, co czyni je znakomitymi utworami idealnie nadającymi się na parkiet, porywającymi zarówno starsze, jak i młodsze pokolenia.

Łączymy w sobie cechy dobrych DJ-ów oraz niebanalnych wodzirejów:

 • oryginalna muzyka z płyt CD i innych nośników cyfrowych
 • konferansjerka
 • tańce integrujące wszystkich gości
 • animacje i zabawy
 • ciekawe i niebanalne konkursy
 • możliwość poprowadzenia imprezy w różnej stylistyce
 • możliwość nietypowej oprawy muzycznej ślubu
 • profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
dj na wesele śląskie

DJ na poprawiny

Coraz częściej spotykanym zwyczajem na Śląsku i w woj. opolskim jest organizowanie przez Nowożeńców poprawin, a angażowanie DJ-a jako prowadzącego staje się standardem. My zadbamy o to, aby Wasz dzień po weselu nie był banalny oraz żeby stał się dopełnieniem przyjęcia weselnego. Zajmiemy się oprawą muzyczną i prowadzeniem zabaw dla Was i Waszych gości, jednocześnie zapewniając efektowne oświetlenie oraz profesjonalne zaplecze audio.

DJ na wesele śląskie, opolskie
Firemusic DJs