Fotograf ślubny na Śląsku?


Polecamy najlepszych Fotografów na Wasz Ślub i Wesele 😉

Fotografia ślubna, czyli jeden z ważniejszych aspektów Waszej uroczystości. Jeśli szukacie dobrego i polecanego fotografa ślubnego na Śląsku i okolicy to dobrze trafiliście! Profesjonalny fotograf na wesele i ślub to nie tylko najwyższej klasy sprzęt, ale przede wszystkim człowiek, który za tym sprzętem stoi. Najlepiej, gdy łączy On swoją pracę z pasją. Wówczas można mieć gwarancję powodzenia, a co najważniejsze: wspaniałych rezultatów Jego umiejętności. Polecani przez nas fotografowie to najwięksi pasjonaci fotografii i miłośnicy nowinek sprzętowych. To przede wszystkim ludzie, dla których fotografia ślubna jest sztuką i chcą, aby Wasz dzień został uwieczniony w niepowtarzalny sposób.


Poniżej znajdziecie polecanych przez nas fotografów ślubnych na Śląsku. Są to ludzie, z którymi mieliśmy okazję pracować i śmiało można stwierdzić, że są niezastąpieni! Oczywiście lista jest subiektywna, ponieważ każdy ma inne spojrzenie na stylistykę i różne walory techniczne, więc należy wybrać według własnego uznania. Z jednej strony znajdziecie tu fotografów (i fotografki ;)) z dużym poczuciem humoru, a z drugiej stonowanych i w 100% skupionych na tym co aktualnie dzieje się przed Ich obiektywem. Należy pamiętać, że ceny za usługi fotograficzne są przeróżne, dlatego o cennik najlepiej zapytać wybranego fotografa osobiście.

FOTOGRAF ŚLUBNY ŚLĄSK. NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Jednym z podstawowych elementów Waszego fotografa ślubnego jest jego portfolio. Wskazani przez nas artyści posiadają ogromny zasób materiałów zdjęciowych, zarówno ze ślubów, wesel, plenerów, jak i innego rodzaju reportaży. Bez trudu udokumentują Wam swoje prace z ceremonii lub pleneru, a zazwyczaj prezentacja zdjęć z zabawy weselnej nie stanowi problemu. Dodatkowo, polecani fotografie najpewniej będą posiadać zdjęcia z lokalu, w którym będziecie organizować wesele. To zdecydowanie ułatwi Wam ocenę, jaką dany fotograf ślubny ma wizję związaną z Waszym miejscem, gdzie przez kilkanaście godzin wraz z rodziną będziecie spędzać czas.
  • Wymienieni poniżej mają dar nawiązywania kontaktów, więc dogadujemy się z nimi w wielu aspektach. Jednocześnie ci mistrzowie obiektywu od początku sprawiają wrażenie rozumiejących potrzeby Par Młodych, dzięki czemu doskonale się z Wami skomunikują, a w konsekwencji Wasza współpraca będzie się doskonale układać. Swoim profesjonalizmem i refleksem potrafią sprawić, że znajdą się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Są dyskretni do tego stopnia, że ma się wrażenie jakby ich nie było.
  • Wasz fotograf ślubny zaproponuje Wam alternatywne pomysły na zdjęcia z wesela. Oczywiście, nie będą to powielane i sztampowe obrazki, a oryginalne i profesjonalnie fotografie, które pozostaną ponadczasowe i chętnie będziecie do nich wracać. Nie ma znaczenia czy dotyczy to dnia ślubu czy sesji poślubnej. Polecani przez nas fotografowie zabiorą Was na oryginalną sesję plenerową, a Wy dzięki Ich doświadczeniu i umiejętnościom mile spędzicie czas. Jednocześnie poczujecie, że zajął się Wami profesjonalista. W galeriach polecanych fotografów znajdziecie najlepsze zdjęcia plenerowe i ślubne, więc możecie być pewni, że również Wasz dzień zostanie uwieczniony nietuzinkowo i zaskakująco.

FOTOEMOCJA

Wyjątkowo pozytywny Gość! Leszek ma baaardzo wysublimowane poczucie humoru i pozytywny styl bycia. Te dwie cechy sprawią, że podczas jego obecności będziecie się czuć wyjątkowo lekko w dniu Waszego ślubu i wesela. Należy podkreślić, że ma świetne oko i duszę artysty!

Z Leszkiem łączy nas nie tylko praca. Znamy się prywatnie i bywa, że widzimy się również poza weselami na wspólnych prywatkach, weselach wspólnych znajomych czy imprezach branżowych. Jest on godny polecenia jako fotograf, ale również tak po prostu… jako człowiek 😉

fotograf ślubny: Fotoemocja

fotograf ślubny: Paweł Klima

PAWEŁ KLIMA FOTOGRAFIA

Człowiek, który fotografuje Miłość! Uwielbia naturalne emocje na zdjęciach. Dla Pawła jedną z ważniejszych kwestii jest Wasze zadowolenie z Jego pracy. Fotografuje głównie na Śląsku (Rybnik, Katowice), ale niejednokrotnie jego talent sięgał poza granice kraju, m.in. Grecja i Włochy.

Paweł Klima to przepozytywny gość, z którym od pierwszego spotkania mamy świetny kontakt i współpraca z nim układa się fantastycznie. Miły i uczciwy, a przede wszystkim komunikatywny i pełny wiedzy fotograf!


FOTOGRAFIA OSIŃSCY

15 lat doświadczenia w fotografowaniu najpiękniejszych momentów życia. Uśmiech od ucha do ucha i megapozytywne nastawienie do pracy – to cechy, które określają Rafała!

Jeden z nielicznych fotografów, gdzie na swoje zdjęcia nie będziesz czekać przez wiele tygodni. Fotografie będą u Was, gdy emocje nie zdążą opaść… zdarza się, że nawet w około 10 dni!

fotograf ślubny: Osińscy

fotograf ślubny: Zuza Malina

Zuza Malina fotografia

Kobieta fotograf, która uwielbia pokazywać prawdziwe chwile. Te które trwają często bardzo krótko, dlatego to właśnie ich szuka i stara się zamknąć na fotografii.

Fotografka z bardzo wysokim poczuciem estetyki. Wyczucie trendów ma w małym palcu, jednocześnie charakteryzuje się ponadczasowością.


WOJCIECH BEDNARCZUK

Wojtek to Profesjonalista przez duże „P”. Realizuje sesje na Śląsku i w Małopolsce, jednak chętnie fotografuje w każdym miejscu. Niezależnie od lokalizacji, Jego celem jest uchwycenie autentyczności i emocji, które opowiedzą historię. 

Bardzo fajne podejście do ludzi, zarówno gości weselnych, jak i współtworzących ślub i wesele. Pozornie bardzo stonowany, jednak potrafi dać czadu! Za kulisami, oprócz bieżącego wydarzenia na którym pracujemy, lubimy rozmawiać o cięższej muzyce. Jemu zawdzięczamy również kilka naszych fotek „z ukrycia”. Dzięki nim mogliśmy urozmaicić nasz profil na facebooku czy stronę internetową 😉


fotograf ślubny: Bartek Wyrobek

bartek wyrobek fotografia

Bardzo emocjonalny, rodzinny i uczuciowy fotograf, który wkłada w swoją pracę 100% pasji oraz zaangażowania. Skupia się na tym co robi i widać to w efektach jego pracy. Bardzo bogaty warsztat, a przy tym bardzo miły człowiek.

Laureat wielu nagród na poziomie międzynarodowym, w tym tytułu jednego z 50 najlepszych fotografów ślubnych świata! Jest również autorem wielu szkoleń dla fotografów.


Marcin Dąbrowski Photo Artist

Z Marcinem znamy się stosunkowo od niedawna, ale relacje które między nami powstały wskazują jakbyśmy znali się od wielu lat. Doskonałe wyczucie chwili, jest zawsze tam gdzie powinien, mnóstwo ciekawych propozycji dla Młodych Par. Dodatkowo: wyjątkowe portfolio do sprawdzenia na portalach społecznościowych.

Fotograf, który zawsze wie co ma robić i nie narzuca swojego punktu widzenia. Łapie chwile jakie zastał w danym momencie. Dzięki temu zdjęcia, szczególnie te podczas zabawy, są dynamiczne i niepowtarzalne. To charakteryzuje go jako doskonałego fotografa ślubnego.

fotograf ślubny: Marcin Dąbrowski
Oprócz fotografów ślubnych, polecamy również kamerzystów na wesele w woj. Śląskim: