dj na wesele śląsk

Firemusic DJs to wodzirej i DJ na wesele. Pracujemy głównie na terenie Śląska, ale często gościmy również w okolicach Opola. Od ponad 10 lat zajmujemy się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez, głównie przyjęć weselnych. Z łatwością odnajdujemy się w różnych scenariuszach uroczystości – od ustalonych przez Parę Młodą do zupełnie spontanicznych, wynikających z trwania imprezy – takie są najciekawsze i dają mnóstwo możliwości 🙂
Nasza specjalność to przede wszystkim przyjęcia weselne na Śląsku i w okolicach woj. opolskiego. Mamy również spore doświadczenie jako wodzireje, więc prowadzenie gier, zabaw i animacji nie jest nam obce, a to wszystko sprawia, że goście są zawsze rozbawieni i długo pamiętają każdy szczegół zabawy.

Korzystamy tylko z wysokiej  klasy sprzętu muzycznego oraz profesjonalnego oświetlenia. Na każdym przyjęciu staramy się, aby niezapomniane przeżycia ze wspólnej zabawy na długo pozostały w pamięci Waszych gości. Cechy, którymi się odznaczamy to przede wszystkim niebanalny wygląd i odpowiednia sztuka słowa, umiejętności taneczne, zdecydowanie w działaniu, wyczucie sytuacji, znajomość dostatecznie dużej liczby zabaw połączonych z animacjami oraz umiejętność dobierania właściwego repertuaru muzycznego – te atrybuty czynią nas właściwymi osobami do poprowadzenia Waszego przyjęcia, co potwierdzają opinie, recenzje i oceny na różnego rodzaju portalach.

dj śląsk

Wasz DJ na wesele i studniówkę
Śląsk i opolskie
Firemusic DJs