SPRAWDZONY KAMERZYSTA NA WESELE na Śląsku


Polecamy najlepszych Filmowców na Wasz Ślub i Wesele

„Kamerzysta na wesele”. To jedno z najczęstszych haseł pojawiających się podczas szukania osoby, która zajmie się Waszym filmem ślubnym. Jednak w dobie ponadprzeciętnych standardów przyjęć weselnych powyższe określenie jest wysoce nietrafione. Ludzie, którzy stoją za profesjonalnym sprzętem to wytrawni specjaliści mający artystyczne spojrzenie, dzięki czemu Wasz dzień zostanie zarejestrowany zjawiskowo! Niegdyś Pary Młode zastanawiały się, czy w ogóle warto mieć film ślubny. Można stwierdzić, że format wideo otacza nas z każdej strony – wystarczy spojrzeć co się dzieje w mediach społecznościowych. Rolki i krótkie teledyski z uroczystości ślubnych stanowią świetną pamiątkę, a niejednokrotnie przynoszą mnóstwo pozytywnych emocji!


Jeśli szukacie dobrego i polecanego filmowca ślubnego na Śląsku i okolicy to dobrze trafiliście! Poniżej znajdziecie polecanych przez nas filmowców ślubnych na Śląsku. Ślubni operatorzy kamer, którzy przygotują Wasz film z wesela, to nie tylko najwyższej klasy sprzęt. Najlepiej, gdy łączą Oni swoją pracę z pasją. Wówczas można mieć gwarancję powodzenia, a co najważniejsze: wspaniałych rezultatów Ich umiejętności. Polecani przez nas kamerzyści to najwięksi pasjonaci filmu i miłośnicy nowinek sprzętowych. To przede wszystkim ludzie, którzy chcą aby Wasz dzień został uwieczniony w niepowtarzalny sposób.


Ze wszystkimi wymienionymi poniżej mieliśmy okazję pracować. Są wśród nich osoby działające w pojedynkę, posiadające kilka ekip, są nawet małżeństwa. Są duety zajmujące się wyłącznie filmem ślubnym, ale są też fachowcy łączący fotografię z filmem ślubnym. Oczywiście lista jest subiektywna, ponieważ każdy ma inne spojrzenie na estetykę, więc należy wybrać według własnego uznania. Należy pamiętać, że ceny za kamerzystę na wesele są przeróżne, choćby ze względu na rejon. Z tego względu proponujemy, żeby o cennik zapytać wybranego filmowca ślubnego.

NAJLEPSI FILMOWCY ŚLUBNI NA ŚLĄSKU I OKOLICY:

AKFilm

Arkadiusz Kalinowski jest zatopiony w filmie – nie tylko ślubnym. Profesjonalista w każdym calu. Talentu filmowego ma przynajmniej tyle, ile wzrostu 😉 Specjalizuje się w filmie ślubnym, ale produkuje również klipy biznesowe i inne. Kiedy dowiadujemy się, że Para Młoda zleciła Mu film ślubny, to wiemy, że na weselu będzie wesoło. Dzięki częstej współpracy, potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie.

Co prawda nasza lista kamerzystów na wesele nie ma ustalonej kolejności, jednak z Arkiem znamy się szczególnie. Jest miłośnikiem cięższych brzmień, w szczególności zespołu Rammstein. Mieliśmy przyjemność wspólnie uczestniczyć w kilku koncertach i imprezach firmowych, gdzie dowiadywaliśmy się o sobie więcej niż w trakcie kilkunastogodzinnego dnia weselnego! Łączą nas również nowinki techniczne i miłość do czasopism komputerowych.

AKFilm kamerzysta ślubny śląsk

Art-Foto-Video

Uzdolnione małżeństwo, które niezwykle ceni sobie prywatność, co widać po braku zdjęcia. Marcin zajmuje się filmem, a Kasia fotografią ślubną. Z czystym sumieniem polecamy. Na rynku od lat, a mimo tego są na bieżąco zarówno estetycznie, jak i sprzętowo. Po prostu robią swoje, a trzeba przyznać, że robią to doskonale.

Podczas wspólnych realizacji zawsze jest między nami pozytywna atmosfera. W trakcie ustalania szczegółów odnośnie zdjęć grupowych lub potrzebnych ujęć wideo panuje mnóstwo uśmiechu. Gotowi do współpracy, kulturalni i bezproblemowi ludzie. Z czystym sercem polecamy.

Art-foto-video kamerzysta ślubny śląsk

FEDORCZYK

Łukasz Fedorczyk to filmowiec z ogromnym zapleczem technicznym, a dodatkowo wyróżnia go wybitny warsztat operatorski. Żyje filmem, oddycha filmem. Zajmuje się wideofilmowaniem ślubnym, ale również biznesowym, a to plasuje go w czołówce filmowców ślubnych na Śląsku.

Z Łukaszem, poza ślubami i weselami, znamy się prywatnie. Niejednokrotnie spędzaliśmy czas na imprezach czy prywatkach. Jest na bieżąco z trendami, idzie z duchem czasu wraz z social mediami. Specjalista od rolek 😀

Fedorczyk kamerzysta ślubny śląsk
Oprócz kamerzystów na wesele, polecamy również fotografów ślubnych w woj. Śląskim: